Partneři

Prestižní architektonické a designérské studio, které bylo založeno v roce 1959. Sdružuje prestižní globální architekty, kteří pracují na projektech v Asii, Evropě a na Středním východě. Specializuje se na moderní návrhy řešení zapojení rezidenčních, maloobchodních, kancelářských a volnočasových projektů do životního prostředí velkých měst.
Do projektu AMESIDE má Capman Taylor přínést světové zkušenosti.

http://www.chapmantaylor.com/

Mladá dynamická projekční kancelář, která se věnuje modernímu designu v oblasti rezidenčního bydlení a veřejných prostor. Ve svých navrhovaných řešeních preferuje kombinaci nejnovějších technologií, moderního designu s masivním použitím zelených ploch. Do projektu AMESIDE má AGE project dodat nápady a dynamiku.

http://www.ageproject.cz/ver2.html#home

Původně anglo - americká, dnes globální společnost, která pracuje na trhu komerčních pronájmů nemovitostí od roku 1917. Dnes spravuje celosvětově aktiva v hodnotě 4,28 miliardy USD. Jejími klienty jsou největší globální značky nejen z oblasti maloobchodu a služeb. Pro projekt AMESIDE má CUSHMAN & WAKEFIELD zajistit prestižní obchodní partnery.

http://www.cushmanwakefield.cz/

Architektonická, projekční a inženýrská společnost od roku 2001. Její hlavním přínosem pro projekt AMESIDE je jejich zaměření na lokalitu Plzně a okolí. Jejich podrobná znalost specifik potřeb města a jeho historie je zárukou úspěšnosti projektu AMESIDE.

http://www.architekt.sro.cz/

Fakulta architektury ČVUT a její akademičtí specialisté tvoří konzultační tým projektu AMESIDE pro otázky urbanismu se zaměřením na revitalizaci center měst.

https://www.fa.cvut.cz/Cz